biuro -at- teleopieka -dot- com -dot- pl

Blog

2 lutego, 2017 10:28 am

Napisane przez

Spełniaj się i ciesz się życiem

Masz tak wiele marzeń i pragnień, których wcześniej nie można było zrealizować. Wydaje Ci się, że na obecnym etapie trzeba koncentrować się na dbałości o zdrowie. Nigdy nie wiadomo co może Ciebie doświadczyć.

System opiekuńczo-ratunkowy SilverCRS może być towarzyszem, którego nie widać, który nie przeszkadza, który jest dyskretny i niezobowiązujący.

Obawy wystąpienia przykrych sytuacji zdrowotnych stwarzają ograniczenia w realizacji prostych zamierzeń. Zadajemy sobie pytanie, czy uzyskamy pomoc, gdyby zaszła taka potrzeba. Nie jesteśmy pewni, czy ośmielimy się poprosić nieznajomych o zainteresowanie. Zadaniem systemu opiekuńczo-ratunkowego SilverCRS jest takie działanie, aby nie przeszkadzając w codziennym funkcjonowaniu automatycznie reagować na wszelkie oznaki niepokojące. Cóż, możemy zasłabnąć a wówczas nie będziemy w stanie sami zareagować dzwoniąc na pogotowie. Systemopiekuńczo-ratunkowy SilverCRS rozpozna takie sytuacje automatycznie dzięki specjalnym mechanizmom analizy danych i powiadomi odpowiednie osoby lub opiekunów.

Jeżeli troszczysz się o swoich bliskich, to dzięki systemowi opiekuńczo-ratunkowemu SilverCRS

Spokój i bezpieczeństwo seniorów i osób niepełnosprawnych są dla nich najwyższymi wartościami.

Film z serwisu internetowego Katarzyny Dorosz ACTI50.TV 

Tagi:

Search