biuro -at- teleopieka -dot- com -dot- pl

Blog

12 lutego 2017 11:1

Napisane przez

Dostęp do danych na urządzeniach mobilnych

Teleopieka jest usługą, która pozwala ludziom, zwłaszcza starszym lub niepełnosprawnym do samodzielnego życia we własnym domu.

Istotny jest spokój dla rodziny, przyjaciół i opiekunów, którzy mają świadomość wsparcia bliskich.

Dyskutując na temat systemów Teleopieki zwracamy dużo uwagi na zachowanie godności i niezależności. System SilverCRS wprowadza do życia podopiecznych technologię i opiekunów. Wybór zakresu usług oraz wykorzystywanych urządzeń jest indywidualny i dostosowany do potrzeb i oczekiwań.

Oferta jest szeroka. Począwszy od prostych urządzeń przywoławczych, aż po czujniki obecności, ruchu, upadków, lokalizacyjnych. Najważniejsze, aby w wybranym zakresie informacje były przekazywane przez 7 dni w tygodniu, przez całą dobę, przez 365 dni w roku.

Najważniejsze jest jednak, aby informacja o stanach alarmowych była przekazywana natychmiast.

System opiekuńczo-ratunkowy SilverCRS zbiera dane, przetwarza je, analizuje a w przypadku przekroczenia progów alarmowych wysyła informacje do opiekunów lub bliskich.

Wiadomości dostarczane są w formie SMS lub e-mail. Opiekunowie lub bliscy mogą w każdej chwili połączyć się z serwisem internetowym NaszSenior.pl, aby dokładniej zapoznać się z licznymi raportami, które odzwierciedlają aktywność, czy stan zdrowia podopiecznych. Strona internetowa jest dostosowana nie tylko do możliwości oferowanych przez komputery, ale także do urządzeń mobilnych (smartphone lub tablety).

 

Tagi:

Search