biuro -at- teleopieka -dot- com -dot- pl

Blog

21 marca 2017 14:1

Napisane przez

Serwisy powiązane z Teleopieka NaszSenior.pl

System Teleopieki NaszSenior.pl jest nowoczesnym rozwiązaniem, którego   celem jest dostarczanie wsparcia oraz zorganizowanie opieki dla osób starszych, które takiej pomocy oczekują.

W ramach systemu oferujemy cztery serwisy internetowe.

Serwis internetowy www.NaszSenior.pl pełni funkcje informacyjne. Redakcja regularnie publikuje interesujące artykuły na tematy bieżące, zdrowotne, finansowe czy kulinarne, które dotyczą osób starszych. Serwis internetowy ma swój bezpłatny odpowiednik w wersji drukowanej w formie miesięcznika.

Serwisowi internetowemu towarzyszy profil www.facebook.com/naszsenior w portalu Facebook. Informacje przez nas publikowane spotykają się z dużym zainteresowaniem czytelników. Dzielą się oni z naszą redakcją swoimi opiniami, co pozwala nam na rozszerzanie oraz doskonalenie poruszanych tematów.

Sklep internetowy www.ZakupySeniora.pl umożliwia osobom starszym nabycie produktów przeznaczonych specjalnie dla nich. Paleta oferty jest bardzo szeroka i dostosowana do specyfiki potrzeb i oczekiwań naszych klientów.

Serwis ogłoszeniowy www.MojaOpieka.com pełni bardzo ważną funkcję komunikowania się między osobami poszukującymi opiekunów dla osób starszych a tymi, którzy takich usług dostarczają. Znajdziemy tutaj tablicę ogłoszeń oraz szeroką, wieloprofilową bazę pielęgniarek i pielęgniarzy z dużym doświadczeniem w świadczeniu pomocy seniorom.

W systemie NaszSenior.pl serwisy internetowe pełnią funkcję informacyjną.

Podczas przeglądania ich zawartości użytkownicy nie są narażeni na dyskomfort działania modułów reklamowych. Koncentrujemy się na ułatwieniu dotarcia do poszukiwanych przez użytkowników informacji. Dbamy również     o aktualność i przejrzystość przekazywanych materiałów.

Serwis internetowy www.teleopieka.com.pl jest miejscem stworzonym do szerokiego informowania o zagadnieniach związanych z teleopieką i nowoczesnymi technologiami wkraczającymi do tej dziedziny.

Tagi:

Search