biuro -at- teleopieka -dot- com -dot- pl

Blog

24 stycznia 2018 11:1

Napisane przez

System Opiekuńczo-Ratunkowy SilverCRS Rodzina

SilverCRS Rodzina jest podstawową wersją systemu opiekuńczo-ratunkowego.

Osoba starsza i niepełnosprawna

Rozwiązanie wyróżnia się:

  • łatwością obsługi,
  • przystępnymi cenami.

Celem jaki spełnia nasza propozycja jest dostarczenie nieskomplikowanej usługi, dzięki której informacje o sytuacjach krytycznych w życiu podopiecznego będą przekazywane automatycznie i bezpośrednio do rodziny lub indywidualnego opiekuna.

 

SilverCRS Rodzina jest doskonałym wyborem w początkowym okresie opieki nad osobami, które oczekują lub wymagają wyższego poziomu bezpieczeństwa. Jeżeli sytuacja będzie tego wymagała, to możliwa jest rozbudowa dostępnych funkcji o nowe zadania, które standardowo oferowane są w pełnym systemie SilverCRS. Nasze działania umożliwiają skorzystanie z wieloletnich doświadczeń firmy NaszSenior.pl, by osoby wymagające opieki, jeżeli jest to możliwe, mogły samodzielnie żyć i cieszyć się jak najdłużej aktywnością.

SilverCRS Rodzina wersja SAM

jest przeznaczona dla samodzielnych osób, które mimo wszystko chcą, aby w sytuacji wymagającej wsparcia bliska osoba lub opiekun został o tym poinformowany. Zadaniem użytkownika jest wysyłanie sygnałów o ustalonych porach i dniach tygodnia w formie SMS lub wybrania przycisku na stronie internetowej. Brak wykonania zaplanowanej akcji skutkuje wysłaniem powiadomienia.

Przeczytaj więcej

Propozycja SAM nie wymaga instalowania żadnych urządzeń.

Użytkownik płaci jedynie koszty rocznego abonamentu w wysokości 123,00 zł brutto

SilverCRS Rodzina wersja SOS

tak jak poprzednia jest skierowana do osób aktywnych i samodzielnych. Użytkownik korzysta z niewielkiego breloczka, który dzięki stałej łączności z siecią telefonii komórkowej umożliwia: uruchomienie przycisku SOS i przekazanie powiadomienia oraz informowaniu o miejscu przebywania dzięki lokalizacji GPS. W breloczku umieszczony jest również mikrofon, który pozwala słuchać co dzieje się w otoczeniu urządzenia. W klasycznej sytuacji uruchomienia przycisku SOS do opiekuna wysyłana jest wiadomość alarmowa SMS z informacja o lokalizacji na mapie. Po kilku minutach breloczek dzwoni na nr telefonu opiekuna, który dzięki mikrofonowi może zorientować się, co dzieje się po drugiej stronie.

Przeczytaj więcej

Propozycja SOS wymaga zakupu breloka SOS w cenie 165,00 zł. brutto

Użytkownik ponosi również koszty rocznych abonamentów:

  • karta SIM T-mobile w cenie 147,60 zł. brutto
  • korzystanie z systemu SilverCRS w cenie 147,60 zł. brutto

Łączny koszt urządzenia a rocznymi abonamentami wynosi 460,20 zł. brutto

SilverCRS Rodzina wersja MED

jest najbardziej zaawansowanym rozwiązaniem i umożliwia korzystanie z opaski teleopiekuńczej. Proponujemy urządzenie: Opaska SILVER, która wśród swoich funkcji oferuje przycisk SOS, lokalizację GPS, czujniki pomiaru tętna i orientacyjnego ciśnienia oraz bardzo ważną funkcję: możliwość odebrania połączenia i prowadzenia rozmowy telefonicznej.

Przeczytaj więcej

Propozycja MED wymaga zakupu opaski SILVER w cenie 225,00 zł. brutto

Użytkownik ponosi również koszty rocznych abonamentów:

  • karta SIM T-mobile w cenie 147,60 zł. brutto
  • korzystanie z systemu SilverCRS w cenie 147,60 zł. brutto

Łączny koszt urządzenia a rocznymi abonamentami wynosi 519,40 zł. brutto

 

Tagi: , , , ,

Search