biuro -at- teleopieka -dot- com -dot- pl

Blog

24 stycznia 2018 11:1

Napisane przez

System Opiekuńczo-Ratunkowy SilverCRS Rodzina

SilverCRS Rodzina jest specjalną wersją systemu opiekuńczo-ratunkowego.

Osoba starsza i niepełnosprawna

Rozwiązanie wyróżnia się:

  • łatwością obsługi,
  • trzema dostępnymi wersjami (SAM, SOS, MED),
  • tworzeniem relacji między podopieczną lub podopiecznym a ich rodziną,
  • niskimi cenami.

 

Celem jaki spełnia system jest dostarczenie nieskomplikowanej usługi, dzięki której informacje o sytuacjach krytycznych w życiu podopiecznego będą przekazywane automatycznie i bezpośrednio do rodziny lub indywidualnego opiekuna.

SilverCRS Rodzina jest doskonałym wyborem w początkowym okresie opieki nad osobami, które oczekują lub wymagają wyższego poziomu bezpieczeństwa. Jeżeli sytuacja będzie tego wymagała, to możliwa jest rozbudowa dostępnych funkcji o nowe zadania, które standardowo oferowane są w pełnym systemie SilverCRS. Nasze działania umożliwiają skorzystanie z wieloletnich doświadczeń firmy NaszSenior.pl, by osoby wymagające opieki, jeżeli jest to możliwe, mogły samodzielnie żyć i cieszyć się jak najdłużej aktywnością.

Takie podejście pozwoliło na zbudowanie przystępnej cenowo oferty, przy zachowaniu oczekiwanej funkcjonalności.

SilverCRS Rodzina wersja SAM

jest przeznaczona dla samodzielnych osób, które mimo wszystko chcą, aby w sytuacji wymagającej wsparcia bliska osoba lub opiekun został o tym poinformowany. Zadaniem użytkownika jest wysyłanie sygnałów o ustalonych porach i dniach tygodnia w formie SMS lub wybrania przycisku na stronie internetowej. Brak wykonania zaplanowanej akcji skutkuje wysłaniem powiadomienia.

Przeczytaj więcej

Dla umów zawartych do 31 grudnia 2018 r.

wersja SAM dostępna jest za 1 zł miesięcznie.

Propozycja SAM nie wymaga instalowania żadnych urządzeń. Użytkownik płaci jedynie koszty miesięcznego abonamentu.

SilverCRS Rodzina wersja SOS

tak jak poprzednia jest skierowana do osób aktywnych i samodzielnych. Użytkownik korzysta z niewielkiego breloczka, który dzięki stałej łączności z siecią telefonii komórkowej umożliwia: uruchomienie przycisku SOS i przekazanie powiadomienia oraz informowaniu o miejscu przebywania dzięki lokalizacji GPS. W breloczku umieszczony jest również mikrofon, który pozwala słuchać co dzieje się w otoczeniu urządzenia. W klasycznej sytuacji uruchomienia przycisku SOS do opiekuna wysyłana jest wiadomość alarmowa SMS z informacja o lokalizacji na mapie. Po kilku minutach breloczek dzwoni na nr telefonu opiekuna, który dzięki mikrofonowi może zorientować się, co dzieje się po drugiej stronie.

Przeczytaj więcej

Propozycja SOS wymaga zakupu identyfikatora. Użytkownik ponosi również koszty miesięcznego abonamentu z tytułu korzystania z systemu oraz utrzymania karty SIM od dowolnego operatora telefonii komórkowej.

SilverCRS Rodzina wersja MED

jest najbardziej zaawansowanym rozwiązaniem i umożliwia korzystanie z opaski telemedycznej. Proponujemy dwie wersje tego urządzenia: SiDLY Care oraz SiDLY One. SiDLY Care wśród swoich funkcji oferuje przycisk SOS, detektor upadku, lokalizację GPS, czujniki pomiaru tętna i temperatury skóry, detektor założenia na rękę. SiDLY One udostępnia przycisk SOS, detektor upadku, lokalizację GPS oraz bardzo ważną możliwość odebrania połączenia i prowadzenia rozmowy telefonicznej.

Przeczytaj więcej

Propozycja MED wymaga zakupu opaski telemedycznej. Użytkownik ponosi również koszty miesięcznego abonamentu z tytułu korzystania z systemu oraz utrzymania karty SIM telefonii komórkowej.

Tagi:

Search